Osuszanie zalanych piwnic

Woda stojąca w zalanej piwnicy to problem, z którym musi borykać się wielu właścicieli budynków mieszkalnych, firmowych czy użyteczności publicznej. Obfite opady deszczu, powodzie, uszkodzone rury lub po prostu nieprawidłowo wykonana izolacja – to najczęstsze przyczyny, przez które w pomieszczeniach tych zaczyna robić się nieprzyjemnie mokro. Nawet krótkotrwałe działanie wilgoci, może spowodować, że mury i posadzka będą stopniowo ulegały degradacji. To także problem rozrastających się ognisk pleśni czy grzybów. Generują one brzydki zapach, ale przede wszystkim stanowią realne zagrożenie dla zdrowia człowieka.

Nasza firma oferuje jednak profesjonalne osuszanie zalanych piwnic w Sanoku oraz w województwie podkarpackim metodą kondensacyjną. Znajdujące się w takim pomieszczeniu powietrze doskonale absorbuje parę wydobywającą się ze ścian, posadzki oraz sufitu. W krótkim czasie wilgotność wzrasta jednak na tyle mocno, że dalsze odprowadzanie jej z murów staje się niemożliwe. Stosując metodę kondensacyjną do osuszania zalanych piwnic w Sanoku, wykorzystujemy specjalne maszyny, które nieustannie wyciągają wilgoć z powietrza. Zebrana w ten sposób woda jest odprowadzana do ścieku lub do specjalnego zbiornika. Suche powietrze chłonie kolejną wilgoć zalegającą w piwnicy, dzięki czemu proces ten przebiega szybciej, bez konieczności kosztownego dogrzewania pomieszczenia.

Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu zadań i podejmiemy się najtrudniejszych nawet zleceń. Posiadamy specjalistyczne narzędzia osuszające, jak i zatrudniamy zespół kompetentnych pracowników. Nigdy nie działamy szablonowo. Przed rozpoczęciem pracy dokładnie analizujemy sytuację, dobierając parametry pracy urządzeń tak, aby wykazywały się one możliwie największą wydajnością. Osuszanie zalanej piwnicy wykonamy w każdym budynku na terenie Sanoka i okolic, niezależnie od jego wielkości oraz stopnia zawilgocenia.

Zachęcamy już teraz do kontaktu. Każde zgłoszenie traktujemy poważnie i ekspresowo na nie reagujemy. Nasze usługi są nie tylko skuteczne, ale także tanie, o czym warto przekonać się już teraz.

Kontakt