fbpx

Osuszanie po zalaniu

EK Osuszanie Sanok – Natychmiastowa ochrona po zalaniu

Zalanie budynku

Zalanie budynku to sytuacja, która wymaga szybkiej i profesjonalnej reakcji. Niezależnie od rozmiaru zalania, odpowiednie osuszanie jest kluczowe, aby przywrócić zalane powierzchnie do ich pierwotnego stanu. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach osuszania, które mają na celu skuteczne usunięcie wody z zalanych obszarów.
Nasze osuszanie jest nie tylko niezbędne po zalaniu, ale również pozwala uniknąć długoterminowych szkód i destrukcji. Właściwie przeprowadzone osuszanie może zapobiec wielu problemom, takim jak rozprzestrzenianie się wody, uszkodzenia elementów konstrukcyjnych, puchnięcie i deformacja mokrych elementów, rozwarstwianie farb i tynków, a nawet rozwój grzybów i pleśni, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia mieszkańców.

Nasza ekipa doświadczonych fachowców działa sprawnie i zawsze w krótkim czasie reaguje na zgłoszenia. Dzięki temu minimalizujemy szkody i zapobiegamy dalszym problemom.
Zadbaj o swój dom lub lokal – skontaktuj się z nami po zalaniu, a my szybko przywrócimy go do suchego i bezpiecznego stanu.
EK Osuszanie Sanok to pewność profesjonalnej pomocy w nagłych sytuacjach.

Jak osuszamy

Najczęściej wykorzystuje się osuszacze kondensacyjne w połączeniu z wentylatorami, które charakteryzują się niskim zużyciem energii i są bardzo efektywne w procesie osuszania podczas tego rodzaju szkód. Osuszacze te usuwają nadmiar wilgoci z powietrza, obniżając poziom wilgotności do około 30%, natomiast wentylatory przyspieszają proces suszenia. Poprzez styczność mokrych materiałów z suchym powietrzem, zgromadzona wilgoć odparowuje w przyspieszonym, ale całkowicie naturalnym sposobie. W procesie osuszania nie wykorzystuje się wysokiej temperatury, lecz suchego powietrza, co eliminuje ryzyko uszkodzenia materiałów, które są poddawane osuszaniu.

Szybki kontakt

Potrzebujesz pomocy
w osuszaniu?

Zadzwoń teraz!

604 621 350

Napisz do nas

biuro@ekosuszanie.pl