Już dziś zadbaj o swój dom

Zagrzybienie ścian oraz pojawienie się pleśni może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia mieszkańców.

Odgrzybianie budynków

Brzydkie plamy na ścianach, suficie czy na posadzce, a do tego wyjątkowo nieprzyjemny zapach unoszący się w pomieszczeniu – takie objawy praktycznie zawsze świadczą o zapleśnieniu murów. Jest to jednak problem nie tylko natury estetycznej, ale także zdrowotnej. W powietrzu zaczynają unosić się groźne związki chemiczne, które drażnią drogi oddechowe. Regularne przebywanie w takim środowisku pogarsza samopoczucie, osłabia naturalny układ odpornościowy i w dalszej konsekwencji nierzadko prowadzi do wielu chorób. Odgrzybianie budynków w Sanoku i okolicach to jednak dla nas codzienność. Świadczymy tego typu usługi na terenie całego miasta i okolic, gwarantując najwyższą możliwą skuteczność i satysfakcję z efektów naszej pracy.

Samo odgrzybienie budynku to jednak za mało, aby raz na zawsze pozbyć się problemu. Jego przyczyna leży bowiem tam, gdzie nie możemy tego dostrzec gołym okiem. Winowajcą jest wilgoć zagnieżdżona w ścianach, posadzce czy podłodze. W ramach swoich usługi możemy zaproponować więc nie tylko usunięcie pleśni z wszystkich murów, ale także zlokalizowanie źródła problemu. Wykonujemy kompleksowe osuszanie i zapewniamy swoje doradztwo w zakresie rozwiązań, które uniemożliwią w przyszłości powrót problemu.

Ponieważ działamy na terenie Sanoka oraz województwa podkarpackiego już od wielu lat, dysponujemy najnowocześniejszym narzędziami do odgrzybiania i osuszania. Są to urządzenia skuteczne w swoim działaniu, które możemy użyć praktycznie w każdym budynku, niezależnie od jego wielkości. Oczywiście pracę zawsze poprzedzamy analizą sytuacji. Poszukujemy źródła pojawiania się wilgoci, a do tego badamy, jakie dokładnie typy pleśni zagnieździły się w murach, aby dobrać odpowiednią metodę ich eliminacji.

Jeśli chcą Państwo pozbyć się grzyba ze ścian budynków w Sanoku oraz województwie podkarpackim, osuszyć pomieszczenia i poznać metody skutecznej ich hydroizolacji – zapraszamy do kontaktu. Sprawnie reagujemy na każde zgłoszenie, szybko docierając na miejsce i zabierając się do intensywnej pracy. Brzydkich plam na murach nie można bagatelizować. Im szybciej wykona się osuszanie i odgrzybianie, tym większa szansa na to, że struktura ścian czy posadzek nie zostanie trwale uszkodzona.

Kontakt