fbpx

Dokumentacja formalno prawna

EK OSUSZANIE – otrzymaj profesjonalną dokumentację osuszania

Dokumentacja formalno prawna

Zalanie domu może być stresującym doświadczeniem, jednak warto podejść do tego problemu spokojnie. Nie ma potrzeby dodatkowego obciążania się stresem, w razie zalania wystarczy skontaktować się z doświadczonymi specjalistami, którzy przeprowadzili już wiele podobnych spraw. Firma EK Osuszanie budynków zajmie się Twoim problemem kompleksowo i profesjonalnie.

Nasi eksperci przygotują pełną dokumentację, która będzie pomocna przy zgłaszaniu szkody do ubezpieczyciela. Sporządzimy szczegółowy raport, opisujący przyczynę zalania oraz skalę szkody. Dokładnie udokumentujemy cały proces osuszania budynku, sporządzając raporty z pomiarów, a także uwieczniając to wszystko na szkicach i zdjęciach.

Kosztorys prac osuszania będzie zawierał informacje o przewidywanym czasie osuszania oraz szacunkowym zużyciu energii. Dzięki temu będziesz miał pełen obraz tego, co jest potrzebne do profesjonalnego osuszenia budynku.
Nie trać czasu na stres i niepewność, zaufaj specjalistom z EK Osuszanie budynków, którzy mają duże doświadczenie w tego typu sytuacjach. Zadbamy o kompleksową obsługę Twojej sprawy, dzięki czemu szybko i skutecznie przywrócimy Twój dom do suchego i bezpiecznego stanu.

Szybki kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń teraz!

604 621 350

Napisz do nas

biuro@ekosuszanie.pl